Hakkımızda

Neden New Office Turkey?

New Office Turkey, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini, bilgi ve müşteri memnuniyet önceliği ile birleştirerek hizmet vermek üzere kuruldu.

Bayraklı’ da olan konumumuz itibariyle lüks konut, plaza, residance alım-satım ve kiralamalarda talep değerlere en doğru expertizle kısa sürede sonuca ulaşmak için profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sektöründe her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan New Office Turkey’in birinci hedefi değerli müşterilerine ve iş ortaklarına üst düzey hizmeti objektif, sürekli ve disiplinli olarak sağlamaktır.

Sistemli olarak alınan eğitimler ve düzenli katıldığımız organizasyonlar ile kendini yenileyen başarılı ve iş deneyimlerine sahip bölgesinde uzman sizi anlayan ve sonuca ulaştıran danışmanlarımız ve ofisimiz için güler yüz iyi niyet ve nezaket en önemli değerlerimizdir.

İşimizde en iyi olmak için çabalıyoruz!

Yeniliklerin ve yeni bir gayrimenkul danışmanlığı anlayışının öncüsü olmaya gelen New Office Turkey’in birinci amacı, dinamik ve sosyal yapısıyla kaliteli hizmet sağlamak, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmaktır.

 

Eğitim bizim işimiz, Gelişen sektör trendlerini takip ediyoruz!

Kişiye özgü koçluk programı, sürekli eğitim ve motivasyon odaklı organizasyonlar, etik değerlere verdiği önem, geniş network ağı ve teknik donanımı ile New Office Turkey ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

 

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz!

Yurt içi ve yurt dışı gayrimenkulunuzu satmak, kiraya vermek ya da bir mülk edinmek istiyorsanız; edindiğimiz tüm deneyimlerimiz ile yurt dışında da aynı profesyonellik ile size danışmanlık yapmaya hazırız!

 

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz!

Başarılı iş deneyimlerine sahip, bölgelerinde uzman ekibi ile İzmir’in her köşesini değerlendirip, yatırıma çevirmeniz için adım adım çalışıyoruz!